| metten a întrebat:

Salut,vreau sa postez un video pe youtube si nu ma prea pricep, acesta fiind primul meu video.Acesta as vrea sa contina mai multe filmari si nu stiu cum sa le pun pe toate intr-un video si as vrea sa mai contine si explicatii intre filmari...
Daca puteti va rog sa ma ajutati.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| testoasa1 a răspuns:

Este destul de complicat. Iti trebuie un program ca sa editezi video-uri gen Sony Vegas Pro Adobe Premiere Pro, Videopad, etc. Eu am invatat uitandu-ma la tutoriale. Un program de inceput ar fi Videopad, uite aici http://videotutorial.ro/......eshow-uri/