| xr3Belx a întrebat:

Vreau sa stiu cateva jocuri cu impuscaturi online (in afara de CS Call of Duty Crossfire) si sa nu aibe mai mult de 7 GB. Multumesc

3 răspunsuri:
| Rando a răspuns:

Battlefield 2 sau 3 amandoua merita jucate dar de ce nu iti place call of duty, sau nu iti merge mw2 si mw3? ma rog nu ca nu iti place dar in alea mi se pare ca te plictisesti destul de greuhappy

| xr3Belx explică (pentru Rando):

Scuze, dar Battlefield are peste 10 GB...

| Rando a răspuns (pentru xr3Belx):

Wow si nu ai destul spatiu xD sau care e problema daca are peste 10GB oricum merita asa ca nu mai conteaza.