| Banu03 a întrebat:

Salut, vreau sa știu ce jocuri ma
Pot juca sau daca este o alegere buna de un laptop i5 8250 u
Ram 12 gb dual channel de ddr4
Hard 500 plus ssd 120 nvme
Video UHD 620 echivalent 1050 Ti

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Bănuiesc cum că nu e nou. Cât dai pe el?

| Wr3nch a răspuns:

Nu stiu cine te-a mintit dar UHD 620 e departe de a fi egal cu 1050 ti.

Nu iti merge aproape nimic din ultimi 5 ani care sa fie joc mare aparte Fifa pe low. Si daca visezi CS GO sau valorant nhe oprim aici, ca nu pupi alea 200+ fps pentru competitiv veci pururi.

| TheRealFantasy a răspuns:

Fa-ti pc si iesi mai ieftin. cu laptop nu ajungi la aceeasi performanta e mai greu accesibil unul bun sau cauti mult pana gasesti.

| Ionut00007 a răspuns:

Poti incerca sa joci jocurile de aici: http://www.go4gamespc.com/