| PoWonAge a întrebat:

Vreau sa stiu cum imi cumpar un cont premium de minecraft.
Cunosc pretul lui, dar nu stiu de unde sa-l cumpar de pe site.
Stiu...acesta este siteul https://minecraft.net/,dar vreau sa imi iau cont premium nu minecraftul.
Vreau sa stiu daca Gift Code-ul inseamna cont premium.
Va rog spuneti-mi cat mai pe inteles unde ma duc sa-mi iau cont premium, nu minecraft.

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Daca iti iei minecraft de pe site-ul citat pe care l-ai dat, iti face automat cont Premium si iti da si un Launcher de Minecraft.Intai trebuie sa iti faci un cont si dupa il cumperi. Sper ca te-am ajutathappy

| PoWonAge explică (pentru Mandeliu):

M-ai ajutat.Merci!

1 răspuns: