| Cipry25ii a întrebat:

Vreau sa stiu daca in momentul in care imi cumpar un router wireless TP-Link, Asus etc. (adica nu Telekom, Orange, Digi etc.) mai trebuie sa platesc in fiecare luna sau ceva de genul asta, adica daca mai trebuie sa platesc altceva in afara de router-ul in sine. Mersi fain. FUNDA.

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

Cand ai inceput sa platesti pe luna pentru internet ei iti vor trage un cablu. Atata timp cat tu nu anulezi acel contract tu o sa dai bani pe luna. Deci nu conteaza ce router iti iei tot o sa platesti.