| AlexandruPNV a întrebat:

Vreau sa stiu de ce nu mai pot sa intru in Counter-Strike dupa ce activez codul? Mai intai stiu ca trebuie sa intru in CS si apoi sa-l las in bara de jos si sa activez codul. Dar cand sa intru inapoi in CS imi apare desktop-ul negru dar jocul tot se aude. Dau FUNDA celui care imi spune.

2 răspunsuri:
| AquaBlue97 a răspuns:

Intri in Cs apoi bagi acel cod... dupa care dai pe "`" (dutonul din dreapta sus a tastaturi) si scrii "connect ip)
Ex: connect 143.99.204:27015

Uite un site sa vezi ip+adrese de servere http://www.gametracker.com/search/cs/

| AlexandruPNV explică (pentru AquaBlue97):

Frate, eu am intrebat altceva...