| SlapThePancake a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot face bani pe internet. Nu neaparat sa ma intretin din asta, vreau gen sa fac vreo 15 euro si dupa nu mai am nevoie. Am auzit de site-uri PTC, dar trebuie sa investesti si chestii, am nevoie de bani pentru a-mi baga banii pe Steam, sa imi cumpar un joc. Stiu ca exista paysafecard dar ma gandeam daca exista si o alta metoda mai simpla.

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Lasa cacaturile de PTC, PPV!
Iti recomand sa te apuci de CPA sau PPI.
Pentru inceput iti recomand sa te apuci de PPI, faci un blog gratuit si sa postezi jocuri..Nu pot sa-ti dau mai multe detalii aici.

Gasesti aici tot ce iti trebuie :
http://bit.ly/1rt8kKz

Cand functiona metoda YouTube faceam si 30$ / zi din PPI ( Pay Per Install ) - TrueMediaPartner.com am scos peste 6000$ de la ei si sunt cei mai buni, fac plati saptamanale.
De cateva luni m-am apucat de CPA ( nu recomand daca esti incepator si nu ai de unde sa aduci trafic ) am un laptop vechi si il folosesc sa uploadez fisiere cu jocuri in Winrar cu parola.
Vineri am scos a patra plata de la ei 546$ si ce-i de la banca mi-a stricat veselia cu bancomatul lor defect :
http://www.tpu.ro/......e-apartie/

1 răspuns:
| VoicuDragomir a răspuns:

Poti incerca pe cont demo pana inveti, tranzactionarea optiunilor binare si/sau forex si dupa ce te obisnuiesti, pe cont real - aici gasesti detalii: www.profitxtrem.com