| ByllyPylly a întrebat:

Salut vreau sa va intreb ce parere aveti despre jocul metro 2033 sau despre carte..si daca a iesit metro 2034 last light sau se merita sa cumpar cartea metro 2034 adica e continuarea despre metro 2033 este colegat ceva intre ele sau e cu tot o alta poveste?

1 răspuns:
| pandy a răspuns:

La prima intrebare cu parerea despre jocul metro 2033 daca nu l-ai jucat joacal ca e foarte interesant nu sunt ca toate celelalte jocuri cu impuscaturi acesta iti mai da si de gindit ..si metro last light inca nu am apucat sa-l joc dar cred ca o sa fie mai bun ca primul