| EdwardEddy a întrebat:

Salut.Vreau sa va intreb daca pot vedea cu o alta persoana un film in acelasi timp, prin intermediul skypeu-lui?

Răspuns Câştigător
| レクス a răspuns:

Bună!
Tu şi prietenul tău faceţi conferinţa, unul dintre voi partajează ecranele.Cel care va face asta ar trebui să aibă un microfon bun si boxe, ca celălalt să se audă sunetul fimului.Ca să partajezi ecranul, faci click stânga pe prietenul tău şi alegi de acolo.
Saaaau, de ce nu staţi pe Skype în conferinţă şi dati drumul la film deodată?
Vizionare placută!

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Da poti face asta prin partajarea ecranelor. Bafta.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu se poate acest lucru.Cel putin eu nu am auzit de astfel de program...