| B3l3aua a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri de baieti misto...

Răspuns Câştigător
| metin2fy a răspuns:

Salut! Stiu cam 20 jocuri misto care le joc si acum. sunt foarte tari.
1... GTA IV
2... SaintsRow II
3... Left 4 Dead
4... GTA San Andreas
5... Metin 2
6... CS 1.6
7... Prince of Persia (sunt multe parti)
8... DeadIsland II
9... Call of Duty (mai multe parti)
10... Spider Man Web of Shadow
11... NFS MW 2012
12... Crysys
13... Prototype
14... FiFa (multe 01-13)
15... Sniper Ghost Warrior (1-2)
16... Bully Scholarship Edition
17... Battlefield
18... ProEvolutionSoccer(PES)
19... Mafia
20... Bioshock
Funda?

3 răspunsuri:
| Ady100 a răspuns:

Call Of Duty toate jocurile din serie, Command And Conquer Red Alert 2 si 3, Bully, Neighbours from hell, Saints Row 3, Far Cry 3, toata seria Assassins Creed (jocul meu preferat este Assassins Creed 3) Gta 4 si 5 doar ca 5 nu a aparut inca, Bioshock Infinite, Hitman Absolution, GTA San Andreas si Vice City, Sleeping Dogs, in curand o sa apara Watch Dogs, Medal Of Honor, The Amazing Spiderman, Mortal Kombat 4, Counter Strike Global Offensive, Fallout 3, Left 4 Dead, I am Alive, Portal 2, Spec Ops The Line, Metal Gear, Prince of Persia Warrior Within (asta e bestial are muzica heavy metal si e putin de groaza), F.E.A.R. toate, The Walking Dead, Earn To die (asta e pe telefon), Serious Sam (dupa parerea mea cel mai bestial joc in care omori monstrii din spatiu la greu, iti recomand sa joci Serious Sam 3), TESV Skyrim, Metin2, 4Story, Far Cry 3 Blood Dragon (SUPER BESTIAL), League of Legends, FIFA 2012, Crysis 2 si 3, HALO, Heavy Rain, Tomb Raider, Indiana Jones (nu lego), Wolfenstein, Amnezia(de groaza rau). Sper sa iti ajunga eu ti-am enumerat din toate categoriile tu alegeti care iti place big grin succes.
P.S. Am uitat sa scriu Duke Nukem Forever.

| ΣηJΦY a răspuns:

Pai uite o lista mica...

1.APB:Reloaded
2.Total Overdose
3.Call of Duty Black Ops 2
4.GTA IV
5.Dead Space 2

Cam atatea imi vin in cap acum...Baftawinking

| ClaudiuBosu a răspuns:

LOL, Smite, Minecraft, Cs 1.6, Far Cry3, Borderlands2, Sleeping Dogs, Far Cry Blood Dragon, World of Tanks, GTA5, 4,3, 2,1, Angry Birds happy