| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste pareri!
Ma gandeam sa imi fac un PC de top,dar costa foarte mult, asa ca m-am decis sa imi iau un PS3(mai bun decat XBOX360, parerea mea). Vreau sa stiu ce inseamna modare si la ce ajuta,daca pot descarca jocuri de pe net si sa le pun pe consola cu un stick(in caz ca sunt jocuri mai mari,sa copii jumatate de joc pe stick si sa il pun pe consola,dupa care cealalta jumatate si pe urma sa il instalez),daca va descurcati cu controllerul, mai ales la shootere si daca se merita sa mai cumpar un PS3 acum cand a aparut PS4 iar jocurile se vor imputina,parerea mea, sau vor continua sa apara jocuri noi care vor merge si pe PS3.
FUNDA!

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Modare -inseamna sa decodezi consola pentru ca daca nu o faci NU o sa mearga jocurile descarcate de pe net ci numai alea originale cumparate din magazin!
Apoi care cosola e mai buna :
parerea mea, toate sunt bune, adica ma refer la functionare si comenzi dar NU la asta trebuie sa te uiti ci la cantitatea jocurilor aparute pe o consola! Iar parerea mea e ca apar mai multe si mai repede pe xbox decat pe celelalte! Pe net ma refer, in magazin nu stiu si nici nu ma intereseaza... big grin
Asta a fost parerea mea, acum faci cum vrei! Bafta!