| DonMoldo a întrebat:

Salut, vreau si eu niste site-uri de unde pot cumpara carduri/key-uri cu playstation plus premium dar sa fie neaparat premium, dau funda. Ps:nu vreau raspunsuri cumpara de pe site-ul official sau mai stiu eu ce vreau doar carduri, dar doar premium sa fie, multumesc.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tu esti in stare de corijenta si repetentie si te intereseaza joculetele electronice?

| AntoniaOrman a răspuns (pentru Violleta2022):

Lololol, chiar așa tare te afectează ce face el? Cu ce te deranjează? rolling on the floor

| Violleta2022 a răspuns (pentru AntoniaOrman):

Pe mine chiar nu ma afecteaza deloc, doar ca-s surpinsa cum trateaza scoala un copil in stare de repetentie, care in loc sa rupa cartea cu invatatul, prefera joaca pe computer.
Si vina nu-i gasesc lui, ci parintilor indolenti care nu-l supravegheaza si controleaza, avand un copil inconstient si puturos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

G2a

| IoanaMaria321 a răspuns:

Eneba

| Bogdan1241 a răspuns:

Recomand cu incredere Eneba, doar ca din pacate ce cauti tu e sold out momentan.