| Punct_Alyn_2001 a întrebat:

Vreau și eu să primesc toate detaliile jocului CS:GO ex: ce e rank-ul cand pot lua cuțit, ce înseamnă Competitive,ce e tombola aia de chase-uri,etc
Joc 1, 6 de 5 ani și simt că a venit timpul să încerc și modul Offensive ☺
P.S Vreau toate detaliile!

Răspuns Câştigător
| S8N a răspuns:

Competitive este modul de joc competitiv pe rank-uri.
Rankurile acestea sunt:
Silver I-IV, Silver Elite, Silver Elite Master, Gold Nova I-III, Gold Nova Master, Master Guardian I-II, Master Guardian Elite, Distinguished Master Guardian, Legendary Eagle, Legendary Eagle Master, Supreme Master First Class si Global Elite.
Este foarte greu sa faci rank pentru ca (mai ales in Silver) ai sanse mari sa primesti coechipieri rusi sau care in general nu comunica cu echipa.

Skin-urile le iei din cutii sau din marketplace. Poti sa le iei si de pe site-uri cu pariuri dar nu recomand sa te joci prea mult cu norocul.

Mapa care o intalnesti cel mai mult este Dust II, deci sper ca esti familiarizat cu ea.