| Denis580 a întrebat:

Salut vreau si eu sa stiu cum sa fac pace cu celelalte natiuni pe jocul,, mount and blade warband"

Funda!

4 răspunsuri:
| KindKid17 a răspuns:

Mergi la regele tarii cu care ai razboi, si ai acolo optiune pentru aducerea pacii.

| Denis580 explică (pentru KindKid17):

Pai imi zice,,(numele meu) you are a lord without a master, holding lands in your name, with only the barest scrap of a claim to legitimacy. no king in calradia would accept a lasting peace with you'' si cum fac asta?

| KindKid17 a răspuns (pentru Denis580):

Atunci n-ai ce sa faci aici. Tu omori țăranii aia nevinovati laughing) Si normal ca nu te iarta regii. Omoara doar banditii si vei vedea ca te vor face dregator, ministru, etc, le vei castiga increderea.

| Denis580 explică (pentru KindKid17):

Adica nu exista sanse sa face pace?