| und3adxkid a întrebat:

Salut vreau si eu servare de cs normale care se cauta admini. Multumesc

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oriunde se cauta admini. Nu trebuie decat sa fii online mai des, sa fii activ pe forum, si daca esti si bun sigur vei primi admin.

Daca nu, oricand poti plati 2 euro sa fii admin pe un server mereu populat. Si 2 euro sa fim seriosi, nu e deloc mult happy

O zi placuta!

| heAdgN a răspuns:

Uite id de mess adelyn_adelin55 intra repede si iei admin daca vrei big grin

| EU19 a răspuns:

Admin se poate lua pe orice server de cs cu conditia sa ai activitate sau cont steam iar in cazuri speciale sa donezi.
Scrii pe google servere cs 1.6 si dai pe freakz si iti cauti acolo servarul care iti place mai mult.
Bafta!

| und3adxkid explică (pentru EU19):

Eu vreau un sv care e deschis acum de curand care sa dea admin.

| EU19 a răspuns (pentru und3adxkid):

Pai alea nu prea ai cum se le gasesti daca nu au fost nu au fost inscrise pe situri gen freakz.Totusi pentru helper se cere pe un sv mai nou asa 5-10 ore. Daca e nou.Deci nu se ofera nici acolo grade asa de usor.

| und3adxkid explică:

Da dar eu vreau sv deschise acum de curand care se cauta admini.

| Alex829 a răspuns:

185.36.253.147:27015 servar fain cs.infectati.ro, nord.ecila.ro dar primul e mai fain zm.infectati.ro zm2.cs16.ro

| iDefne a răspuns:

Cautati un servar bun fara codati veniti pe servarul nostru : 89.36.222.236:27015 este foarte bun VA ASTEPTAM!