| YooLiviu a întrebat:

Salut vreau si eu un hack pentru metin2 privat.

1 răspuns:
| An0oNim0uS a răspuns:

1 - NU cautati hack - sunt vai de ele si mai mult inutile mai mult sunt hack de pescuit la metin 2.
2. Incearca "CheatEngine"cautal pe google -(check youtube ca sa vezi ce e de capul lui ) 3. Daca serverul de metin2 privat are protectie cauta un bypass de metin2 sa treci de protectia serverului daca n-are protectie(x-trap) atuncea te poti conecta cu usurinta la server si sa-l folosesti (e cel mai bun hack in momentul actual -parerea mea)
Succes si un mic sfat mai bine joaca fara *hack - (jocul nu mai are nici un farmec )