| MihaiKJL a întrebat:

Vreau si eu un program care sa fie capabil sa apese repetat o tasta in timp ce tin eu apasat acea tasta. De exemplu am un joc in care trebuie sa apas foarte repete pe un buton iar eu vreau doar sa tin apasat pe acel buton si sa simuleze ca si cum as apasa de mai multe ori. Sper ca ati inteles la ce ma refer.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am înțeles la ce te referi dar nu cred ca te pot ajuta prea mult. Foloseam un program numit Auto Key Presser, parcă. Nu îmi mai amintesc cum se putea configura dar cred ca poate face și ce dorești tu.
Dacă nu, Pinnacle ar putea fi o soluție.