| SJ001 a întrebat:

Vreu sa instalez un joc pe Mac dar imi zice Microsoft Windows application are not supported on OS X.
Ce pot sa fac?
Dau funda

3 răspunsuri:
| Satana_Costin_1997 a răspuns:

Nu merge jocul este pentru windows mac e ca windowsu phone asa al consider eu cautati jocuri pentru mac

| nace21 a răspuns:

Jocul care vrei tu sa il instalezi este pentru windows si tu ai mac, deci concluzia este ca trebuie sa instalezi o versiune a jocului pentru mac. Daca nu te-am ajutat mai sus intra pe linkul acesta si poate te ajuta.happy