| qubec01 a întrebat:

Zilele trecute am comandat un telefon de la Altex la 1100 lei, plata a fost efectuată la livrarea telefonului. Recent am observat că ecranul acestuia are o tentă galbenă. In cazul în care completez formularul de returnare, în căt timp de la predarea produsului spre curier îmi voi primi banii înapoi? După cum am precizat mai sus, plata a fost efectuată la livrarea produsului, întrucât nu dețin un card bancar.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E mai rapid sa mergi la un magazin altex cu factura si telefonul. Sa il resetezi inainte. Daca nu poti probabil dureaza cateva zile pana proceseaza cererea si trimit banii.

| Noone210 a răspuns:

Incearca sa il returnezi la un magazin Altex din apropierea ta.