| Gamer1970 a întrebat:

Saluta azi dupa 2 saptamani a venit comanda de la altex cu un calculator(unitatea) altex a dat firmei de curierat coletul pe data de 9luna asta si a venit abia astazi si nu porneste au conectat toate firele si tot ce se aprinde este lumina de la placa video gtx1060 in rest nu merge nimic ...imi puteti spune ce poate avea? Daca pot rezolva eu problema fara sa umblu in interior deoarece daca il deschid pierd garantia.

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

NU TE IMPLICA in ASTA! Ia legatura cu Altex si si spune-le care e problema si sa ti-o schimbe ei! E cea mai buna solutie daca vrei sa nu mai pierzi niste bani! Bafta!