| GodBine a întrebat:

SaLuTaR1! In legatura cu jocul Counter - Strike
puteti sa imi dati o link pentru un counter strike care merg codurile!
Si inca ceva nu vreau Counter strikurile :
1.6
Carbon amandoua versiuni
si extreame

1 răspuns:
| claudiu763 a răspuns:

Salut, te-asi sfatui sa nu joci cu coduri, pari un om neserios care nu stie sa se joace in adevaratul sens al cuvantului.
Deci achizitioneazati o licenta steam, costa doar 10 euro, si joaca corect. o sa devi mai bun in urma experientei.
Si inca odata, codurile nu te ajuta cu nimic nici ca pari mai bun nici ca esti mai smecher, cu absolut nimic joaca curat ca tot omu big grin
Bafta la frage.