| PringAloe a întrebat:

Salutare... acum multi ani, prin 2011-2012 am jucat un joc de razboi si nu mai stiu cum se numea.
Era un joc in care practic trebuia sa ne luptam cu niste extraterestri sa zic asa, insa puteai sa alegi de care parte poti fi, daca aia de extraterestri sau aia din armata si aveai vehicule, atv-uri, tank-uri, puteai sa te urci in ele, un fel de nave spatiale in care puteai sa impusti cu ele sa te deplasezi, extraterestri aveau niste grenazi care spawnau un laser gigantic, puteai aduna arme etc, stiti cumva despre ce joc e vorba?

1 răspuns:
| giyongchyz a răspuns:

Aliens vs Predator parcă era așa