| SoRiNaQo a întrebat:

Salutare,am 2 probleme cu Counter-Strike. Acestea ar fi :
1. Am windows 7, o versiune mai vechie cred ca este Professional, si nu pot juca Counter Strike NICI cu Coduri ( No-recoil) dar NICI simplu. Ma puteti ajuta cu o rezolvare?

2. Am admin pe un server si joc dupa alt pc ( Am 2 ) iar cand dau ban la un codat scriu in consola : amx_ban [nick] [min] [motiv] ( ex : amx_ban Dan 10 limbaj ). Care este problema? pai daca vreau sa dau ban unui codat ( Ex. wall ) scriu Amx_ban Dan [la minute las spatiu] wall. E atunci cand am dat enter si a luat ban in chat nu apare motivu si nu stiu cum sa fac ca sa-mi apara si motivu fiindca daca server-ul populat ma intraba colegii (adminii) dar si playerii de ce a luat ban respectivu. Si doresc sa rezolv ca sa vada toti de ce a luat ban.

Ma ajutati va rog? Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AgathaRo a răspuns:

Admin care joaca codat laughing poate accesul de aceea nu functioneaza fiindca ai obiceiul sa trisezi.
1. Bun venit in lumea celor corecti.
2. Aici e problema ca la minute lasi spatiu rolling on the floor amx_ban dan 0 wall deci amx_ban "nume" "durata" "motiv"

| SoRiNaQo explică (pentru AgathaRo):

laughing) rolling on the floor) fratee vreau sa vad cum e cu no-recoil ca am inteles ca "toate gloantele se duc intr-un singur punct " si la ak47? vreau sa testez happy deci nu ai o solutie la prima intrebare nu?
La a 2 intrebare daca pun"0" minute nu reintra dupa? sau se da permanent prin acest mod? happy

| AgathaRo a răspuns (pentru SoRiNaQo):

1: e mai bine sa joci corect fiindca lumea apreciaza admini corecti,
2 : daca nu foloseste amx_showip cauti ip-ul individului, amx_addban "ip" si ai rezolvat problema.

3 răspunsuri:
| cata2387 a răspuns:

Iti dau un cod cu 4 euro, cata_cata_87 id emu, fac proba la el