| WW2K18 a întrebat:

Salutare, am conectat al doilea la PC si nu se aprinde, scrie NO VIDEO INPUT. L-am conectat cu un cablu VGA, ce fac?

12 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Apasa tasta FN + tasta F3 (sau F4 SAU F5...) si ca prin farmec, va apărea imaginea

| WW2K18 explică (pentru sierra1):

Nu am tasta FN

| sierra1 a răspuns (pentru WW2K18):

Nu se exista! ia vezi undeva stânga jos...

| WW2K18 explică (pentru sierra1):

Nu...am doar CTRL, ALT si acasa

| sierra1 a răspuns (pentru WW2K18):

Laptop sau desktop PC

| WW2K18 explică (pentru sierra1):

Desktop PC

| sierra1 a răspuns (pentru WW2K18):

Aha, vezi la setările placii video, ai ceva de genul: monitor - 1 monitor 2 (de fapt nici n-ai zis ce e ăla, al 2-lea conectat la PC)

| WW2K18 explică (pentru sierra1):

E un monitor Philips 170b

| sierra1 a răspuns (pentru WW2K18):

Nu contează, vezi la setările placii video, ai ceva de genul: monitor - 1 monitor 2

| marian37 a răspuns (pentru sierra1):

Te-ai gandit sa intrebi ce configuratie are? Daca cablul este bagat in placa de baza si el are un Ryzen fara grafica integrata?

| sierra1 a răspuns (pentru marian37):

Spune-i lui

| WW2K18 explică (pentru marian37):

Am un GT 1030