| Eliot94 a întrebat:

Am cumparat gta 4 original si la o etapa de instalare imi spune sa bag serialul pe un site si apoi sa descarc ceva ca sa imi mearga jocul si offline.
https://support.securom.com/rockstarunlock/GTA_IV/index. php? c=offline
Asta este siteul.
Este ok pasul asta din instalare? Asa trebuie? Nu e vreo smecherie?

Răspuns Câştigător
| elvisel a răspuns:

Da,totul este ok.Site-ul apartine celor de la Rockstar, deci nu te ingrijora degeaba big grin
Imi amintesc ca am mai raspuns la o intrebare de acest gen la un alt user big grin