| WW2K18 a întrebat:

Salutare am descarcat Fifa 14 si cand am intrat in joc nu ma lasa sa ma conectez la serverele lor ma puteti ajuta si nici jocuri la career mode nu ma lasa sa joc

3 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Nici un joc piratat nu o sa mearga vreodata online. daca vrei sa joci online, trebuie sa cumperi un fifa original. fifa 15 e destul de ieftin acum, chiar si 16

| WW2K18 explică (pentru BogdanBz):

De unde le cumpăr? Dar un prieten putea juca si nu cred ca l-a cumpărat

| BogdanBz a răspuns (pentru WW2K18):

Poti juca anumite jocuri piratate, dar nu pe serverele originale. le poti juca pe gameranger de exemplu. daca vrei sa cumperi fifa 15 sau 16, le gasesti pe origin.