| forhope a întrebat:

Salutare. Am din nou problema cu laptopul meu Lenovo. Cand il pornesc imi spune asa:

"Warning: immediately back-up your data and replace your hard disk drive. A failure may be imminent. Press F1 to continue."

Apas f1 - Start Windows Normally, imi apare pe ecran Starting Windows si sigla Windows apoi ecranul ramane negru. Nu mai afiseaza nimic din acest punct. Ce pot face?

Hard-ul i l-am schimbat acum 2 saptamani.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

De regula cand iti scrie ceea ce spui, hdd e pe duca. nu stiu ce hdd ai pus insa poti sa il testezi cu un program.
crystal disk info e o optiune pentru a vedea stadiul de sanatate al hdd.