| TeofilTeo a întrebat:

Salutare, am făcut un server Minecraft și nu îmi merg modurile ( adică să mă pun de pe mond creative de exemplu) ce trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| zBlazeey a răspuns:

Poti sa dezvolti? Daca te referi ca nu poti folosi /gamemode 1(Creative) iti recoman sa-ti dai op/operator cu comanda /op

| TeofilTeo explică (pentru zBlazeey):

Da la asta mă refeream că nu pot folosi comanda /gamemode 1 (creative) și am încercat și comanda /op și tot nu merge. Când apas tasta,,t" și pun / îmi apare,,help'',,,list'',,,me'', msg'',,,teammsg'',,, tell'',,, tm'',,, trigger'' si,, w'' ☺️