| numesiprenume0 a întrebat:

Am instalat GTA Vice City pe laptop si imi da o eroare cand vreau sa-l deschid... Cannot find 640x480 video mode. Ma gandeam ca este de la rezolutie si am incercat sa o modific, dar nu a functionat 1366x768(Recomandat). Ce pot face?

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Ce zice cand incerci sa dai pe 1366x768? La fel? Daca este asa, incearca sa reinstalezi placa video.
Succes!

| Gonrax a răspuns:

Click dreapta pe GTA Vice City > Properties > Compatibility > Daca e bifat 640x480, debifeaza-l si incearca, daca nu e bifat, bifeaza-l si incearca.
Eventual vezi daca ai ultimele drivere la placa video.