| Wolfred a întrebat:

Salutare, am instalat un program(nu mai stiu sigur care, cred ca Adobe), a mers totul bine pana cand am repornit pc ul, atunci cand il aprind de fiecare data imi deschide Chrome cu o fila, pe care nu prea o bag in seama, iar eu nu am nevoie de asa ceva, pentru ca folosesc mai mult Firefox, cum fac sa nu mai deschida Chrome cu fila aceea?

1 răspuns:
| Nuvreausapunnume342 a răspuns:

Chiar si eu am astfel de probleme. Iti recomand sa iti descarci malwarebytes sa dai o scanare si dai acolo dupa ce ai terminat "quarantine files" mi se pare si nu o sa te deranjeze. daca nu s-a rezolvat descarca malwarebytes varianta adware. Si imi spui daca e ok. MULT NOROC