| andreiro a întrebat:

Salutare, am intampinat o problema cu microfonul.
Vreau sa ma apuc de un canal de gaming dar microfonul se aude foarteeee incet si nu stiu ce sa fac... acolo in Control Panel microfonul este dat la maxim si cu fraps-ul se aude un bazait si vocea mea foarte incet si nu vreau sa stau sa dau volumul mai tare cu alte programe gen sa editez video-ul si sa maresc volumul pentru ca o sa mai fac si co-op cu alt cineva si el o sa sparga urechile la toata lumea in timp ce eu o sa ma aud acceptabil. Va rog daca stiti o rezolvare ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| Leon237 a răspuns:

Eu nu stiu ce se intampla cumpara unul nou dar sa imi spui cand te apuci poate ma uit peste el, un abonat ai. happy

| andreiro explică (pentru Leon237):

Ok asa facem daca pana maine nu mai gasesc un raspuns care poate m-ar ajuta o sa iti dau tie fundahappy

| Leon237 a răspuns:

Foloseste alt program de filmat, nu stiu bandicam