| Andi7 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor cu Gta IV. Stii daca imi merge pe Intel(R) Pentium(R) D CPU 2.66GHz 2.66GHz, 1 gb ram, placa video GeForce 210 1gb 128biti, Windows 7(32-biti). daca nu imi ruleaza jocul vreau sa stiu ce nu e bun. ce schimbari imi trebuie? Adaugare ram? sau procesorul e de vina pentru ca imi merge sacadat. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Stefy2011 a răspuns:

Iti merge happy dar se mai blocheaza si mai merge in reluare big grin

| Andi7 explică:

1.Procesorul e bun?
2. Cu o adaugare de ram e posibil sa mearga mai bine?