| emi_3954 a întrebat:

Salutare.Am o intrabare.Am Mortal Kombat 9 pentru pc.Am jucat azi dar acum cand intru in el arata dragonul si dupa iese.Si mai am o problema imi merge cand ma lupt in slow motion.

8 răspunsuri:
| GinGinHan a răspuns:

Ai pc-u slab nu iti merge mk 9, incearca sa dai totul la low dar o sa iti mearga foarte in reluare mai bine joaca streed fighter 4 ca cere mai putine resurse... de aia nu iti intra in el si iti merge in slow motion pentru ca cere prea multe si pc-u tau nu le are... Uite ce iti trebuie ca sa il joci : http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=1212&game=Mortal%20Kombat
P.S. : Daca indeplinesti cerintele minime o sa iti mearga in reluare

| emi_3954 explică (pentru GinGinHan):

Pc meu e foarte bun.are 3.30ghz 4 gbram procesor i3-2120

| GinGinHan a răspuns:

Ce placa video ai? Mie imi merge perfect pe 6 gb ram, procesor i5-3350 3.10 ghz, placa video nVIDIA gtx 650

| emi_3954 explică (pentru GinGinHan):

Placa e tot nVIDIA numai ca nu stiu ce model

| GinGinHan a răspuns:

Uita-te la model... mai mult ca sigur din cauza ei iti merge in reluare.
P.S. : Sunt 1000 de mele de placi nVIDIA

| emi_3954 explică (pentru GinGinHan):

Poate si din cauza ca am doar o placuta ram de 4 gb, dar acum am dat alea la minim si merge mai bine.dar tot nu-mi intra in el trebuie sa-l reinstalez ca sa pot juca din nou.sad

| GinGinHan a răspuns:

Mda in fine tot nu intelegi ce vreau sa spun. Oricum imi pare bine ca iti merge mai bine.
P.S. : Ma refeream la placa video de care este ce model de Nvidia

| emi_3954 explică (pentru GinGinHan):

Asta am inteles dar nushtiu cum sa aflu, acum trebuie sa vad poate imi cumpar steam.dar pana imi cumpar trebuie sa reinstalez jocu ca sa pot intra in el