| anonim_4396 a întrebat:

Salutare,am o intrebare..stie cineva o metoda cu Game Guardian (sau alta aplicatie de hacking) pentru PUBG Mobile sa iti multiplici banii (UC/BP) sau sa iti dai skin-uri? Stiu ca e un lucru destul de naspa de facut,dar sa fim sinceri,orice in jocul ala costa bani,un singur crate opti cumpara cu banii din joc in tot shop-ul... Daca ma poate ajuta cineva, multumesc big grin

1 răspuns:
| bogdan24680 a răspuns:

Păi poți încerca cu game hacker dar va trebui să iti pui root la telefon poți face asta cu ajutorul unei aplicatii care se numeste king root