| CezaraEM a întrebat:

Salutare!

Am o mare nelamurire, as vrea sa stiu si eu ce este cu acele SimPoints din Sims 3.
Cum le obtin, ce trebuie sa fac, cum le folosesc?
Va rog sa-mi explicati si mie!
Sunt multe accesorii faine la Sims 3 Store si banuiesc ca cu acele Simpoints trebuie sa platesc pentru a le obtine.
Cum le obtin, ce trebuie sa fac, cum le folosesc?
Explicati-mi si mie, va rog, dau funda celui mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Deci daca cumperi cd originale sims 3 primesti acele simpoints. Daca ai jocul scos de pe internet nu ai cum.Doar daca cumperi jocul iti da parca 500 de simpoints la un joc cumparat.Pa,pa

| spyman a răspuns:

Sim points primesti doar daca ai cont si jocul cumparat. Iti va da la inceput 1000 SimPoints si daca mai vrei, trebuie sa platesti cu cardul de credit. Cu SmPoints poti cumpara diferite frizuri, haine, mobila si poticumpara si content creat de alti jucatori. Succes!

| alice0393 a răspuns:

Sim points eu stiu ca sunt alea pentru ca ii indeplinesti o dorinta, cu cat ai mai multe cu atat poti cumpara mai multe caracteristici pentru simul tau.Haine accesorii si nebunii le poti lua de pe internet gratis, dar trebuie sa citesti comentariile pentru a vedea cum sa le bagi in joc.E un joc de nota 10, pe mine m-a obsedat vreo 3 ani laughing

| CezaraEM explică (pentru alice0393):

Aha, merci!
Daaa si eu sunt cam obsedata de el, ma joc si acum laughing