| drowning777 a întrebat:

Salutare!
Am o mica problema si nu reusesc sa-i dau de cap.
Nu mi se incarca pozele vechi din messenger in momentul cand dau la "fisiere distribuite".
Imi apar doar cele trimise de maxim un an insa nu si cele din vechi. Am derulat intr-o conversatie sa vad daca nu cumva am sters din greseala ceva si pozele sunt la locul lor, dar nu si cand vreau sa le caut rapid la "fisiere distribuite".
Asta patesc si pe telefon si pe pc la toate conversatiile.
Aveti idee cum as putea rezolva problema?
Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

Salut. incearca sa vezi daca ai optiune "sortare" asta ar putea rezolva problema. Dar daca tot nu apar, exista posibilatate sa nu fie descarcate in telefon.
Multa bafta!

| drowning777 explică (pentru Stef98):

Nu-mi apare "Sortare".
Ideea e ca am aceiași problema și pe Pc.

| Stef98 a răspuns (pentru drowning777):

Mai mult ca sigur. Pozele sau sters. ma refer la cele care sunt mult mai vechi. laughing

| drowning777 explică (pentru Stef98):

Am scris mai sus ca pozele sunt in conv. Deoarece am derulat sa ma conving și sunt la locul lor. Ele nu sunt in "fisiere distribuite". In fine și tu ești tot in pana de idei ca și mine de altfel. Mulțumesc totuși pentru timpul acordat.

| Stef98 a răspuns (pentru drowning777):

Ok. reexaminez tot ceea ce ai descris tu. Si in cu concluzia cu mea care stiu ca este 100% sigura.

1. Toate pozele distibuite pe aplicatie se salveaza drept o copie intr-un folder.

2. Daca faci o resetare a telefonului pozele dispar., evident.
Si chiar daca descarci aplicatia alea nu se mai descarca inca o data.

In conluzie din cauza aceasta iti vor aparea fotografiile care le ai schimbat recent.

Deci cam din cauza asta iti apar doar cele trimise de 1 an.
Daca vrei sa le pastrezi. mentine mereu o copie de reverva a telefonului care sa stocheze si aceste poze.

Sper ca am putut sa iti raspund la intrebare!
Multa bafta!