| MacTavish16 a întrebat:

Salutare!
Am o problema, am o placa video ATI Radeon 4650 HD 1GB Sapphire si am dat update la driver, jocurile mi-au functionat mai greu asa ca am dezinstalat updateul si cand am vrut sa instalez driverul normal, installerul mi-a dat crash si de fiecare data cand vreau sa pornesc Catalyst Control Center imi da eroarea : Catalyst Control Center : Host application has stopped working.
Ma puteti ajuta?
DAU FUNDA! big grin

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Da-i un clean cu ccleaner, atat la registri cat si la fisierele din cache

| Chrs0996 a răspuns:

Reinstaleaza driver updatat intra la device manager uitate unde gasesti fisierele instalate dezinstaleaza placa sterge fisierele instaleaza driverul ei normal