| Florin_Paul_1996_YD98 a întrebat:

Am o problema,atunci când pornesc unitatea becul pâlpâie și nu se deschide monitorul! Becul de la unitatea mea trebuia sa rămână aprins permanent ca sa mearga, dar el se aprinde se stinge se aprinde se stinge! Si monitorul nu se aprinde! Stiti ce se intampla

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

S-a stricat. Probabil placa video sau procesorul, altfel ai fi avut imagine.

1 răspuns:
| Emanuel_Antonio_1997 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema trebuie sa te duci pa reparat pentru ca nu mai merge