| Elvis98 a întrebat:

Salutare.Am o problema cu compul, cand il pornesc, dupa vreo 15 secunde, inainte sa imi intre in desktop imi apare o eroare:
"STOP: C000021a (Fatal System Error)
The Windows Logon Process system process terminated unexpectedly with a status of 0x0000135 (0x00000000 0x00000000).
The system has been shut down".
Dupa eroarea asta nu se mai intampla nimic.
Ajutati-masad

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca o reinstalare de windows

| c0ton a răspuns:

Ii de la windows si fisiere corupte. Eu daca joc jocui pc joc in masura pentru a nu consuma ram-i daca ai o gramada de aplicati patesti asta.

| Elvis98 explică (pentru c0ton):

Pai si cum as putea sa-l repar?

| Alexandrughita a răspuns:

Am avut si eu problema asta. La mine era de la sistemul de racire, detecta faptul ca nu isi poate face racirea bine, si aparea eroarea

| cosmy200 a răspuns:

Pai eu am avut problema asta dar s-a stricat ceva in calculator, la tine cred ca e de vina windows-ul.

| Elvis98 explică (pentru cosmy200):

Si ce pot face?

| cosmy200 a răspuns (pentru Elvis98):

Daca iti da eroare ar trebui schimbat windous-ul, daca nu iti pornea calculatorul era alta problema care posibil sa te coaste si bani pentru piese si cine il repara

| Elvis98 explică (pentru cosmy200):

Deci pc-u se aprinde dar dupa ce apare eroarea ramane asa, nu mai intra in desktop...sad