| Mihaita97 a întrebat:

Salutare, Am o problema cu conectarea la server pe counter strike, imi da o eroare : Cannot continue without model maps/zm_dust2_new.bsp, disconnecting.
Traducerea: Nu se poate continua fara model hărți / zm_dust2_new.bsp, deconectarea
Am crezut ca este de la mape asa ca am descarcat 1500 mape dar aceeasi eroare si acum am incercat alt counter strike degeaba
ce pot sa fac funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Antonies a răspuns:

Salut. In primul rand, trebuie sa descarci mapa zm_dust2_new.bsp dar nu iti recomand!

Mai Bine, descarci un counter strike care cand incerci sa intrii pe un server iti descarca singur mapele, modelele, armele etc. Ai inteles ideea? adica decat sa bagi o mapa tu in cs mai bine poti sa descarci Counter-Strike1.6 el iti descaca direct mapele nu mai trebuie sa le bagi tu.

Ai grija! Nu e vina mea ca nu ti-am dat un raspuns corect pentru ca tu daca nu descarci Counter-Strike1.6 de pe net (cel corect) nu toate sunt la fel pentru ca sunt mai multe feluri editate de catre alti oameni.

Iti dau link de unde sa descarci counter-strike1.6 care iti descarca mapele/modelele singur cand vrei sa intrii pe un server.

Uite descarca counter-strike1.6 care iti baga singur mapele si nu o sa mai ai probleme : http://downloadcs16.com

si dai "click aici pentru download!"

si de aici te descurci Si nu o sa mai ai probleme.

Acest Counter Strike care ti l-am dat iti descarca singur mapele/modelele/armele cand vrei sa intrii pe un server si nu ai in counter mapa respectiva. pe scurt daca nu ai inteles, iti descarca daca nu i-l ai

Funda te rog?