| Adikis a întrebat:

Salutare.
Am o problema cu pc ul meu. Cand vreau sa deschid un joc imi apare error 0xc000007b si nu stiu de ce...
Jocul imi mergea perfect saptamana trecuta. Sambata mi-am schimbat windows-ul si de atunci nu mai vrea sa mearga.
Am reinstalat toate driverele pe pc exact ca si inainte, ba chiar am updatat placa video si tot nimic.
Initial imi dadea erori cu file-urile.dll dar le-am luat pe toate si le-am pus si acuma imi apare eroarea asta 0xc000007b. Ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| krs23 a răspuns:

Daca windows-ul nu e original e posibil sa lipseasca fisiere de care are nevoie.Incearca cu un alt windows.

4 răspunsuri:
| Adikis explică:

Am rezolvat intretimp big grin Am descarcat alt windows si dupa simpla instalare e driverelor de pe cd ul pc ului a si mers big grin.
Multumesc oricum happy

| mihaitzacelviteaz a răspuns:

E foarte simplu
http://www.mediafire.com/download/mkcp2ooorbjd2ca/dll.rar
intrii pe site ul asta
descarci
dai unrar
copiezi tot ce e in.rar in folderul jocului care nu merge
iti garantez ca merge
astept funda
mult succes la joc
uite si videoclipul
https://www.youtube.com/watch?v=fc6BsJxN4-4

| Adikis explică (pentru mihaitzacelviteaz):

Am cautat pe google soturii pentru aceasta eroare si chiar am aplicat aceasta metoda dar nimic. Am schimbat windows ul intretimp si acum merge. Multumesc happy

| mihaitzacelviteaz a răspuns (pentru Adikis):

^^