| davidk10 a întrebat:

Salutare,am o problema. Folosesc un laptop pentru gaming si nu gasesc nici o pereche de casti de gaming cu un jack sau un usb. Imi puteti recomanda unul sau mai multe perechi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DKJ7C3BBM/
Astea au o mufa jack, plus un splitter care imparte mufa in doya daca vrei sa le folosesti si la pc inclus in pachet.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Castile pentru gaming toate sunt cu 2 mufe jack, unul pentru microfon si unul pentru boxe! Nu exista casti de gaming cu o singura mufa jack iar cu usb gasesti dar sunt foarte scumpe, de la vreo 300 in sus!

| DavidValeriu a răspuns (pentru Wr3nch):

Mi-am luat un Reddragon Ceto H110 cu un adaptor ca sa pot baga 2x Jack în 1. x Jack, însă iti mulțumesc oricum. Poate pot recomanda acest produs altora care sunt în situația mea.