| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema nu pot baga RLSP 12 in fifa 12, eu am luat jocul de pe softonic, dar ma chinui de o luna sa ii bag liga 1 bergembier adica RLSP 12, eu am luat jocul de pe softonic, ca m-am uitat pe youtube, fifa 12 reloaded am facut asa si imi da eroare daca il iau de acolo. Eu de pe softonic l-am luat si imi zice sa instalez RLSP acolo unde am instalat jocul, ceea ce am si facut.
Ma poate ajuta cineva?
Va multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vrut sa zic ca am vazut pe youtube am vazut numai fifa reloaded iar eu l-am luat de pe softonic ca nu imi mergea pe reloaded. Ma chinui de o luna sa bag RLSP va rog ajutati-ma.

| alex10ro a răspuns:

Iati fifa de pe tor ent, se scrie legat.Trb sa dawloadezi Utor ent sau Birttor ent, apoi cauti un site gen The pirate b a y si dowloadezi jocu

| anonim_4396 explică (pentru alex10ro):

Pai da frate am incercat si asta si nu mi-a mers. Am vazut pe youtube si am incercat am stat vreo ora si a scris ca nu este compatibil cu sistemele mele.