| Megas a întrebat:

Salutare.
am o problema si nu stiu cum s-o rezolv, am instalat gta san andreas, mi-am dorit sa rulez jocul la o rezolutie mai mare, am selectat o rezolutie mare, apoi brusc ecranul s-a inegrit, si in coltul din stanga a aparut "in afara spectrului" asa imi apare de fiecare data cand deschid jocul
ce este de facut avand in vedere ca nu pot sa ghicesc cu mousul unde sunt setarile jocului?
mentionez ca pe post de monitor am un Sony bravia.

3 răspunsuri:
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut Megas.

Incearca totusi sa rulezi jocul la o rezolutie indicata pe PC-ul tau, asa poti evita erorile de la joc. Mie de exemplu mi se inchida rezolutia pe ecran, asa pot juca fara nici un fel de problema, eroare etc.

Sper ca ti-am fost de vreun ajutor. big grin Funda?batting eyelashes

| Ne3quicKBăă a răspuns (pentru Ne3quicKBăă):

Mi se arata*. Scuze pentru greseala. blushing

| MaRiOoO a răspuns:

Reinstaleazati jocul si nu mai da asa la rezolutii mari