| DarkAngel891989 a întrebat:

Salutare.Am si eu fifa 22 cumparat de pe origin si de cateva zile imi face figuri: intru in joc selectez profilul dau enter si dupa ramane imaginea pe albastru.Se aude muzica in joc si atat.
Mentionez ca am reinstalat origin,am dat update la fifa, ba chiar l-am dezinstalat si instalat din nou si la fel aceeasi eroare.Si la voi face la fel? sau o fi de la ei.
Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca pc-ul tau raspunde cerintelor de joc atunci da, e de la origin! In ultima vreme are probleme...

| DarkAngel891989 explică (pentru lpavel):

Pai pana acum a mers si dintr-o data a clacat, mai mult ca sigur problema e la ei.Am reinstalat windows-ul(descarcat de pe site-ul oficial) si am instalat din nou origin acum imi da eroare la Microsoft ccc+.Nu stiu ce sa ii mai fac am incercat de toate!

1 răspuns: