| Andrei2482d a întrebat:

Salutare,am si eu nevoie de putin ajutor, de cateva zile incerc sa rezolv problema asta cu Counter-strike 1.6: https://imgur.com/a/FkR2O7H.Precizez ca joc-ul il am cumparat de pe steam. Daca stie cineva de la ce anume este sau cum o pot rezolva? :3

3 răspunsuri:
| codrinmaestruldumelor a răspuns:

Daca ai un joc cracked de pe steam atunci asta e problema, se incarca un.dll pe care steam nu il recunoaste.
Da-i restart la steam dupa ce te joci acel joc si o sa functioneze.

| Andrei2482d explică (pentru codrinmaestruldumelor):

Nu cred ca este din cauza asta, doar pe cs 1.6 nu mergehappy

| codrinmaestruldumelor a răspuns (pentru Andrei2482d):

Mie imi facea asa la cs go, avand cs 1.6 cracked, iar cu o repornire a steam a mers, so I dunno.