| Bidi_Stefan_1992 a întrebat:

Salutare. Am si eu o mica problema. Mi-am instalat windows 8.1 de cateva zile si am intrat in store sa imi mai descarc una alta, insa, surpriza!... Descarc un joc, se instaleaza, toate bune si frumoase. Asta pana cand incerc sa il deschid. Vrea sa porneasca deci imi apare ca si cum ar porni dar asta dureaza maxim 2 secunde dupa care mi se minimizeaza si intra in bara de start si cand dau click sa maximizez mi se deschide dar in 5 milisecunde imi intra iar in bara de start. Are careva vreo idee despre cum as putea sa rezolv problema? Si va rog fara impresii gen,, puneti vindovs sapte,, sau,, vindovs xpe e cel mai bun,,winking As dori un comentariu cat maai elocvent si de ajutor... Daca se poate, daca nu, abtineti-va! happy

1 răspuns:
| Stefanutz_Caragata_1992 a răspuns:

Mii s-a intamplat doar la o singura aplicatie mie asta nu stiu din ce cauza o fii fost eu am windows 8.1 original nu piratat in rest imi merg toate app poate este din cauza ca win piratat