| tony5xx a întrebat:

am si eu o problema cu jocul Need For Speed Payback. mentionez ca am un laptop HP probook Intel Core (tm) i5 4200, 8 Gb ram, placa video Intel HD Graphics 4600 si AMD Radeon Hd 8600/8700m. am instalat jocul si cand intru in el imi apare "the recommanded driver version is xx.xx.15. 4251 or later. am facut update la driver, am versiunea 20.19.15.4835 si imi apare la fel. ma puteti ajuta si pe mine? multumesc frumos!
am uitat sa mentionez ca dau ok si imi intra in joc, doar ca atunci cand merg cu masina si am soarele in fata se albeste tot ecranul si nu mai vad nimic

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Componentele sunt sub cerintele minime de a juca si de aceea iti aparevdin nou acea eroare!