| Mihai_Andrei_1996_pWP9 a întrebat:

Am si eu o problema la cs go "vac nu a putut sa-ti verifice sesiunea de joc" Am incercat toate modurile posibile de pe internet "nimic nu functioneaza. Ideea de a lua Ban este exclusa. Nu am jucat cu, coduri pentru ca am jocul cumparat.

1 răspuns:
| AlexTeodorTubea a răspuns:

S-ar putea sa fie ori de la tine, adica ai pus/schimbat din greseala unele fisiere din folder-ul cs:go ului ori de la un program care l-ai instalat ( ai folosit vreun program care sa iti puna skinuri pe arma sau cutit? Pentru ca daca ai folosit, trebuie sa faci un reinstall la joc ) sau sa fie o eroare de la valve. Eu am reinstalat si mi-a mers din nou.