| Tim7 a întrebat:

Salutare,am un laptop si imi merg toate jocurile foarte greu...(se misca in reluare)
am instalat AION SI NFS WORLD...SI MERG SUPER GREU
ce sfaturi imi dati...

Răspuns Câştigător
| Hitback a răspuns:

Daca tu ai dat 77 milioane pe gunoiul ala esti un dobitoc. Ala mai mult de 20 mil nu face la ora actuala. Usor cu lauda. Baiatul a intrebat ceva si tu te lauzi. Taci drecu. Are laptop nu pc. Nici sa citesti nu stii.

Ai placa video integrata si e destul de slaba e normal sa nu mearga jocurile pe integrata.

8 răspunsuri:
| logical100 a răspuns:

Ai pc slab... eu am AMD Phenom de 3.7 G.Bz placa viseo radeon vincinity de 2048 mb si 8 ram al tau cred ca a costat vreo 14k lei al meu 77k

| logical100 a răspuns (pentru Hitback):

Tu taci fraiere eu i-am spus parerea meu dobitocule

| Hitback a răspuns (pentru logical100):

Pc tau e o mizerie de 20 milioane nu de 77.

| logical100 a răspuns (pentru Hitback):

De unde stii de la stiri?

| Hitback a răspuns (pentru logical100):

Uite ce ai scris tu. eu am AMD Phenom de 3.7 G.Bz placa viseo radeon vincinity de 2048 mb si 8 ram al tau cred ca a costat vreo 14k lei al meu 77k

de cand s-a inventat radeon vincinity? procul sa presupunem ca e 10 milioane ( desi exagerez enorm ), ramii inca vreo 4 milioane placa video hai inca 15milioane. sursa vreo 4 milioane. hard de vreo 3 milioane. carcasa vreo 3 milioane.placa de baza vreo 4 milioane.
*** Tin sa mentionez ca am pus valorile mult mai mari decat ai fi ales tu. totalizeaza 43 milioane. nici decum 77. fa un calcul. marog da-mi detalii despre pcul tau.

| Hitback a răspuns (pentru logical100):

Daca tu ai dat 77 milioane pe gunoiul ala esti un dobitoc. Ala mai mult de 20 mil nu face la ora actuala. Usor cu lauda. Baiatul a intrebat ceva si tu te lauzi. Taci drecu. Are laptop nu pc. Nici sa citesti nu stii.

Ai placa video integrata si e destul de slaba e normal sa nu mearga jocurile pe integrata.

| SQSmyundo a răspuns:

Sa iti schimbi laptop-ul cu unul mai bun sau un calculator

| Tim7 explică:

Ok,multumesc (Hitback)